Portal dla ludzi aktywnych
Aneta Horożaniecka

Żary, Polska

0 entries
0 comments
Galeria
Opinie
Informacje
Imię
Aneta Horożaniecka
Specjalność
Dietetyk sportowy, Fitness, Kettlebell, Kulturystyka
Numer telefonu
505789253
Adres e-mail
horozanieckaa@gmail.com
Ocena
0 / 5
O mnie
Jestem mamą 4 dzieci. Moim celem jest uświadomienie i pokazanie kobietom, że ciąża nie jest wyrokiem dla ciała… że nawet po 4 ciążach, po 4 porodach zakończonych cesarkami i w wieku 40+ można wyglądać i czuć się atrakcyjnie, być sprawną i mieć świetną kondycję.
Jednak nie tylko Panie odnajdą się robiąc moje treningi… treningi są tak skomponowane, aby trafiać do mężczyzn, zachęcić ich do aktywności i pokazać, jak można sobie wyrzeźbić ciało, stracić zbędną tkankę tłuszczowa i zbudować mięśniową.
Sport jest moją pasją…siłą napędową….
Jestem Trenerem Personalnym, Instruktorem Fitness, Instruktorem Cross-Fit, Instruktorem Kettlebell i Instruktorem Dietetyki i Suplementacji.
Moje kwalifikacje
  • Trener Personalny
  • Instruktor fitness
  • Instruktor crossfit
  • Instruktor ketllebell
  • Dietetyki i Suplementacji
Pierwsze spotkanie
Spotykając się z potencjalnym podopiecznym po raz pierwszy przeprowadzam wywiad-konsultację, w czasie której pytam o potrzeby i aspekty zdrowotne. Jeśli zainteresowany posiada jakiekolwiek zalecenia lekarskie lub rehabilitacyjne zawsze proszę o możliwość wglądu do nich. Pytam również o styl życia, rodzaj wykonywanej pracy, sposób odżywiania. Zalecam wykonanie analizy składu ciała, której wyniki stanowią punkt wyjścia do wspólnej pracy. Wspólnie z podopiecznym ustalamy cel. Dzięki temu mogę przygotować spersonalizowany plan treningowy i ustalić plan dietetyczny, aby ten cel stał się możliwy do osiągnięcia.
Województwo
lubuskie
Gdzie pracuję?
Miejsce zajęć
  • Trener prowadzi zajęcia ON-LINE.
  • Żary
Social media