Portal dla ludzi aktywnych
Łukasz Mizera

Zielona Góra, Polska

0 entries
0 comments
Galeria
Opinie
Informacje
Imię
Łukasz Mizera
Specjalność
Dietetyk sportowy, Kulturystyka
Numer telefonu
730898519
Adres e-mail
lukaszmizera@o2.pl
Ocena
0 / 5
O mnie
Jestem człowiekiem który wykonuje swoją prace z pasją i czystą przyjemnością co wpływa pozytywnie na wyniki moich klientów. Swoja wiedzę głównie opieram na praktyce, lecz teoria w postaci licznych szkoleń jest mi znana. Wciąż się rozwijam i poszerzam swoje horyzonty. Zawsze staram się utrzymywać dobre relacje z klientem, więc to nie tylko zwykły trening lub wręczenie rozpiski, a dobry kontakt!
Na co dzień również trenuję na siłowni, ponieważ jestem zawodnikiem kulturystyki, stąd miedzy innymi czerpie swoja wiedzę którą przenoszę na swoich klientów dostosowując do ich indywidualnych potrzeb!
Mogę się pochwalić takimi osiągnięciami jak 1 miejsce w debiutach kulturystycznych do 75kg w 2015r, oraz zdobycie vice mistrza polski do 75kg w 2016r
Moje kwalifikacje
  • Certyfikowany trener personalny
  • Certyfikowany Dietetyk
Pierwsze spotkanie
Spotkanie zazwyczaj odbywa się na siłowni lub innym przyjemnym miejscu, gdzie przeprowadzam wywiad z klientem i na podstawie tego rozpisuje plan działania. Na początku rozmowy, motywuje klienta, oraz przygotowuje psychicznie do nowego stylu życia, zaś potem następuje rozpisanie planu i wymiana zdań aby dopasować się do potrzeb indywidualnie. W przypadku online, wygląda to podobnie.
Województwo
lubuskie
Gdzie pracuję?
Miejsce zajęć
  • Trener prowadzi zajęcia ON-LINE.
  • Zielona Góra siłownia FUNFIT (ul. Sulechowska 4l, ul. Moniuszki 16, ul. Zjednoczenia 102)
Social media