Portal dla ludzi aktywnych
Marek Kwiatkowski

Tychy, Polska

0 entries
0 comments
Galeria
Opinie
Informacje
Imię
Marek Kwiatkowski
Specjalność
Fitness, Kulturystyka
Numer telefonu
512639882
Adres e-mail
kwiatubtt@hotmail.com
Ocena
0 / 5
O mnie
Witajcie!
Nazywam się Marek „Kwiatu” Kwiatkowski, mieszkam w nie dużym mieście jakim są Tychy (woj. Śląskie) i zajmuję się prowadzeniem treningów personalny, grupowych, zajęć oraz kursów z dziedzin: kalistenika, street workout, parkour oraz fitness. Ze sportem jestem związany już ponad 12 lat, więc posiadam spory bagaż doświadczeń w danych dziedzinach sportu.
Pracuję z osobami, które starają się zrzucić zbędne kg, jak i przybrać określoną wagę. Pomagam klientom, którzy posiadają różne schorzenia jak i choroby. Staram się pomóc pod każdym względem. Prowadzę również treningi On-Line poprzez internet.
Zapraszam serdecznie do współpracy!
Pierwsze spotkanie
Na początku musimy rozeznać się z daną osobą pod względem informacji na temat aktywności fizycznej, wykonywanej pracy, chorób, schorzeń tak abym mógł dobrać odpowiedni trening pod danego klienta. Następnie ustalamy plan działania mianowicie, co chcemy osiągnąć, w jakim kierunku byśmy chcieli iść (kulturystyka/fitness/itp.), jaki czas możemy poświęcić na aktywność fizyczną, gdzie chcemy pracować nad własnym ciałem. Na koniec dopinamy szczegóły współpracy, czy to prowadzenie treningów personalnych z podopiecznym, czy prowadzenie On-Line bez konieczności wizyty prywatnej u trenera, czy też rozpisanie planu treningowego pod klienta bez potrzeby opieki trenerskiej podczas treningów.
Województwo
śląskie
Gdzie pracuję?
Miejsce zajęć
  • Strefa Fitness, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy
Social media